Golfrestaurant Dýšina

O nás

Golf restaurant Dýšina

Golf park restaurant Dýšina nabízí opravdovou klubovou atmosféru, a to doslova. Svým hostům je k dispozici profesionální personál, který pro ně každý den vytváří příjemnou atmosféru a zážitkovou gastronomii ať už v restauraci nebo přímo na greenech.

Restaurace se nachází v komplexu zdejšího golfového hřiště. Interiér je zařízen ve staročeském venkovském stylu, který doplňuje nabídka jídel moderní české a mezinárodní kuchyně.

Hosté zajisté ocení nejen výbornou kuchyni, ale rovněž příjemné posezení u krbu či na terase s výhledem na golfové hřiště.

Na své si přijdou milovníci doutníků a kvalitních koňaků, stejně tak kvalitní sortiment vín z oblastí Francie, Itálie, Německa a Nového světa uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Společnost Golf restaurant Dýšina s.r.o., která restauraci provozuje od začátku roku 2014 se snaží pro své zákazníky připravit co nejpestřejší možnou nabídku, plnou zajímavých novinek ze světa gastronomie.

Společnost dále nabízí zajištění cateringových akcí i mimo areál Golf Parku, pořádání firemních akcí, školení, večírků i rodinných oslav a na přání zákazníka vytvoří speciální nabídku dle individuálních představ klienta.

Díky členitosti prostoru je možné zajistit nerušené oslavy či jednání v uzavřených částech restaurace, pro které jsme schopni připravit i speciální jídelní a slavnostní tabule.

V naší restauraci je samozřejmostí využití volného připojení na Wi- Fi.

Restaurace je plně klimatizována, v letních měsících je k dispozici příjemné posezení na terase.

Věříme, že po návštěvě našeho podniku ve vás zůstane dobrý pocit z prožitku, který vám náš personál a prostředí restaurace poskytne a budete se k nám vždy rádi vracet.

Naše restaurace byla zařazena do XIX. ročníku celostátního průvodce a uživatelské ankety Maurerův výběr GRAND RESTAURANT pro rok 2015. Projekt GRAND RESTAURANT má za cíl rozšiřovat povědomí veřejnosti o gastronomickém dění v České republice a zapojit návštěvníky restaurací do aktivní účasti na ovlivňování kvality gastronomie. Více informací o projektu a ohodnotit naši restauraci můžete zde.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým restaurace GOLF RESTAURANT DÝŠINA