Golfrestaurant Dýšina

Aktuality

Novinky na sezónu 2017

Publikováno

Restaurace stejně jako v předešlých letech nabízí speciality převážně klasické moderní kuchyně s cílem využít co nejvíce lokálních dodavatelů a surovin. Nejoblíbenějším jídlem u našich zákazníků byl v loňském roce jednoznačně originální vídeňský telecí řízek a svíčková na smetaně. Abychom dotáhli vše k naprosté dokonalosti, oslovily jsme lokální farmáře a díky panu Šrámkovi (zakladatel a pořadatel regionálních farmářských trhů a majitel firmy MILKNATUR a provozovatel internetového obchodu farmářský.cz) jsme získali jednoznačně to nejkvalitnější telecí maso bez GMO (geneticky modifikované organismy) a mléčné produkty, které zaručují 100% bio kvalitu a čerstvost.

V letošním roce se chystáme zaměřit především na open air kitchen and grill, kde bychom rádi ukázali dovednosti našich kuchařů v přímém kontaktu se zákazníkem a využít tak celkově prostředí, které vybízí přímo k takovým akcím. Rádi bychom naši nabídkou oslovili zákazníky i mimo golfové prostředí a ukázali, že je u nás vítán každý, kdo rád posedí u dobrého piva či vína a vychutná si tu skvělou atmosféru obohacenou poctivou domácí kuchyní.

Zajímavostí v naší restauraci je již od loňského roku nabídka kvalitních sušených jihotirolských a španělských uzenin , především Iberská šunka z pravých iberských vepřů . Iberská šunka z plece je produkt prvotřídní kvality a mezinárodního věhlasu, na celém světě ji vyhledávají gurmáni a milovníci vybraných delikates. Jedná se o lahůdku, kterou ocení i ty nejmlsnější jazýčky, jak dokládají ohlasy od našich zákazníků. Naše prvotřídní šunky se navíc vyznačují nízkým obsahem soli. Přibližná doba zrání: 24 až 30 měsíců. je tou opravdovou lahůdkou pro gurmány.

Díky našim dodavatelům si také můžete pochutnat např. na pravých sicilských olivách či dalších delikatesách ze slunné části jihu itálie. Nabízíme nejkvalitnější a 100 % bio štávy z červených sicilských pomerančů a mandarinek a také celosvětově velice oblíbené mandlové mléko ze sicilských mandlí, které díky svým vysoce energetickým hodnotám a minerálům přispívá našemu zdraví.

V nabídce vín se snoubí kvalitní sortiment francouzských a italských vín doplněný o prvotřídní a velice oblíbené německé Ryzlinky.

K celkové pohodové atmosféře golfového lounge přispívá široká nabídka těch nejkvalitějších kubánských HABANOS doplněná světovými značkami nejlepších rumů a koňaků.

 

Václav Schejbal
manažer restaurace